Biotaśmy - Doczepiane Włosy Na szerokiej Taśmie . Bezpieczne Przedłużanie Włosów!

Włosy na taśmie - BIOTAŚMY wszystko co musisz wiedzieć!

Włosy na taśmie "Biotaśmy" to cienkie, szerokie i elastyczne taśmy z włosów, które przyczepia się do własnych włosów klienta, aby uzyskać przedłużanie i zagęszczanie włosów. Biotaśma jest giętka i na głowie praktycznie niewyczuwalna w dotyku. To jeden elastyczny pas włosów, który jest przyklejony do włosów klienta za pomocą specjalnej taśmy klejącej.

przedłużania włosów

Włosy na taśmie - BIOTAŚMA - zalety w porównaniu z innymi metodami przedłużania włosów.

  • Włosy na taśmie - biotaśmy to bardziej delikatna metoda przedłużania włosów w porównaniu z metodą keratynową i metodą na ringi, ponieważ zapewnia równomierne obciążenie korzeni włosów i nadaje się nawet dla cienkich i delikatnych włosów - to potwierdzony fakt.
  • Biotaśma w przeciwieństwie do metody kanapkowej jest dłuższą taśmą i do pełnego przedłużenia wystarczy tylko 2-4 taśmy. W tych 2-4 taśmach mieści się 100-120 gramów włosów. Zestaw można założyć w domu w zaledwie 20 minut. Dla standardowych taśm kanapkowych (tape on) potrzebujesz aż 30-40 taśm, a ich aplikację może przeprowadzać tylko doświadczony specjalista. 

Bio taśmy - Jak często korekty i jak zdjąć?

Bio taśmy można nosić przez okres od 1 do 2 miesięcy. Nie trzeba ich zdejmować przed snem ani przed myciem włosów. Po upływie tego czasu bio taśmy należy zdjąć z włosów przy użyciu specjalnego bezpiecznego środka, odkleić starą klejącą taśmę i przykleić nową. Następnie doczepić ten sam zestaw - doczepy nie są przycinane, nie tracą wagi i nie tracą długości. 

JAK ZAGĘŚCIĆ WŁÓŚY w 10 minut? Jak założyć doczepiane włosy? 

Włosy doczepiane na taśmie można używać wielokrotnie?

Włosy doczepiane na taśmie BIO można wielokrotnie używać przez cały rok, nie tracąc ani wagi, ani długości włosów. Jeśli długość i jakość włosów są satysfakcjonujące, te same włosy można ponownie przerobić na nowy zestaw biotaśm i używać dalej.

Bio taśmy -  komu pasują?

Bio taśmy to idealne rozwiązanie do zagęszczania włosów. Są szczególnie polecane dziewczynom z cienkimi i rzadkimi włosami, jak również tym, które cierpią na łysienie (androgenowe, plackowate) w formie nieaktywnej, kiedy potrzeba nieco zwiększyć objętość i uwydatnić fryzurę. Ponadto są idealne dla osób, którym brakuje włosów w obszarze skroni – w takim przypadku można użyć tylko bocznych bio taśm.

 

Włosy na taśmie silikonowej - jak wybrać?

Na rynku dostępne są zupełnie różne włosy na taśmie silikonowej.

Główna różnica polega przede wszystkim na grubości mocowań i sposobie ich przyczepiania do włosów. Na rynku dominują grube włosy na taśmie z bardzo klejącą taśmą, która trzyma się nawet do 3 miesięcy, ale jest bardzo trudna do usuwania. W Polsce również sprzedawane są chińskie włosy na taśmie, które w rzeczywistości są długimi kanapkami (tape on) z niskiej jakości podstawą i słabym wypełnieniem włosami.

🌱Także dostępne są włosy na taśmie silikonowej z cienkimi i płaskimi połączeniami, z absolutnie bezpieczną taśmą klejącą, która nie pozostawia lepkości i utrzymuje się od 3 tygodni do 2 miesięcy - można je łatwo zdjąć i nałożyć w domu, nie obawiając się o włosy.

przedłużania włosów

Bio taśmy włosy - gdzie kupić?

Jestem fryzjerką i jako dodatkową usługę, zajmuję się przedłużaniem włosów. Pracuję wyłącznie z biotaśmami od Kisscurls.com.

Na rynku polskim to naprawdę włosy słowiańskie na taśmie najwyższej jakości - zarówno pod względem wyglądu, jakości włosów, jak i używanej taśmy klejącej. Są one wytrzymałe, elastyczne, cienkie, a jednocześnie pomieszczą dużo włosów.

Szeroki wybór gotowych zestawów o różnej wadze i składzie - na przykład można kupić zestaw tylko do zagęszczenia obszaru skroni lub jedną taśmę tylną. Klienci również sami zamawiają gotowe zestawy i nakładają je samodzielnie w domu. 

Bio taśmy włosy cena?

Cena biotaśm na polskim rynku zależy od jakości włosów, które są używane przez producenta, a także od jakości łączeń. Biotaśmy wykonane z naturalnych, słowiańskich włosów wysokiej jakości kosztują od 1400 do 2500 zł za zestaw. Cena zestawu biotaśm z azjatyckich włosów wynosi od 1000 do 1200 zł.

 

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.