Nasze usługi

Od ponad 5 lat zajmujemy się profesjonalnym przetwarzaniem włosów. Jako pierwsi wprowadziliśmy do Polski metodę szybkiego przedłużania włosów "BIO taśmy". Kisscurls biotaśma to solidna i elastyczna taśma do włosów, wykonana ręcznie przez profesjonalnych perukarzy. Jakość naszych taśm jest bezkonkurencyjna na świecie. Nasza praca jest bardzo szczegółowa, a każda bio taśma jest starannie wykonana z miłością. Nasze bio taśmy są produkowane w Polsce!❤

✔ W każdym standardowym opakowaniu znajdują się cztery bio taśmy: dwie boczne bio taśmy o szerokości ~7-10 cm, taśma o szerokości ~15-18 cm oraz taśma o szerokości ~25-30 cm. Każda taśma ma grubość około 1-2 mm.

✔ Oferujemy również niekompletne zestawy dla kobiet, które chcą jedynie zagęścić strefę skroniową lub zrobić lekkie zagęszczanie fryzury. Dla tych, którzy chcą wypróbować tę metodę, mamy w sprzedaży następujące zestawy:

  • Dwie boczne bio taśmy skroniowe
  • Jedna długa bio taśma potyliczna
  • Jedna potyliczna + dwie skroniowe

✔ Realizujemy również zamówienia indywidualne, dostosowane do twoich potrzeb. Aby zamówić, na naszej stronie "Wybierz zestaw" w sprzedaży są surowe kitki. Podczas zakupu możesz podać swoje indywidualne życzenia dotyczące rozmiaru. Na przykład: chcę cztery biotaśmy - 30 cm, 15 cm oraz dwie po 6 cm. Możesz również napisać do nas na Instagramie. Jesteśmy gotowi pomóc i odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Super wiadomość! Oprócz standardowych produktów oferujemy również możliwość przerobienia surowego kitku lub zdjętych po przedłużaniu kapsułek lub kanapek na biotaśmę. Z 250 kapsułek lub 50 kanapek można zrobić 2-3 biotaśmy!