Na czym polega metoda bio taśma?

 • BIO TAŚMA - Zagęszczanie włosów i przedłużanie włosów

  Nasza innowacyjna technika produkcji bio taśm pozwala na tworzenie cienkich, giętkich i gęstych taśm do przedłużania włosów - BIO TAŚMY.
  Oferujemy wlosy na tasmie  o różnych wagach i cenach, dzięki czemu nasi klienci mogą wybierać i doświadczać tej metody.
  Możesz zakupić pojedynczą, długą biotaśmę lub dwie mniejsze, aby zagęścić włosy w okolicach skroni. Doczepianie włosów stało się znacznie łatwiejsze.

 • Niewidoczne i niewyczuwalne BIO TAŚMY

  BIO taśma jest bardzo cienka, elastyczna i praktycznie niewyczuwalna w dotyku. Jest całkowicie niewidoczna na włosach. Bio taśmy są wygodne w noszeniu, ponieważ są instalowane między pasmami własnych włosów klienta. Zawierają one znacznie więcej włosów niż klasyczne taśmy tape-on i zajmują mniej miejsca na głowie.

 • Zagęszczanie włosów w domu w 20 minut

  Jedna BIOTAŚMA waży tyle samo co 20 standardowych kanapkowych taśm TAPE-ON do przedłużania, dzięki czemu samodzielne założenie bio taśm jest znacznie łatwiejsze i szybsze. Nasze klientki zakładają pełny zestaw w nie więcej niż 20 minut, korzystając z naszych wideo instrukcji.  Po 1-2 miesiąca należy użyć płynu do usuwania taśmy, aby ściągnąć biotaśmę. Następnie należy wymienić starą taśmę klejącą na nową i ponownie nałożyć te same biotaśmy.

 • Przedłużanie włosów - na jak długo?

  Biotaśmy są przeznaczone do codziennego noszenia przez okres do 2 miesięcy. Nie trzeba ich zdejmować przed snem ani przed myciem włosów.

  Z biotaśmami można spać, prostować, kręcić, suszyć za pomocą suszarki, ścinać włosy i robić dowolne fryzury, tak jak z własnymi włosami. Przedluzanie wlosow jeszcze nigdy nie było takie wygodne.

 • Włosy doczepiane naturalne do wielokrotnego użytku

  Można wielokrotnie używać włosy doczepiane naturalne - biotaśmy. Jedna aplikacja bio taśmy wystarcza na okres od 1 do 2 miesięcy, w zależności od rodzaju używanej taśmy klejącej. Po tym czasie należy wymienić taśmę klejącą i ponownie zrobić doczepianie włosów. Długość i waga włosów nie ulegają zmniejszeniu. Żywotność włosów w zależności od typu włosów wynosi od 6 miesięcy do 2 lat.

 • Rodzaje włosów - włosy naturalne wysokiej jakości

  Korzystamy z 100% naturalnych i zdrowych włosów Remy najwyższej jakości. Włosy Remy posiadają zachowaną łuskę włosa, ułożoną w jednym kierunku. Włosy naturalne doczepiane nadają się do wielokrotnego użytku, są miękkie i delikatne w dotyku, oraz nie puszą się po umyciu. Używamy włosy słowiańskie i europejskie, aby każda klientka mogła wybrać odpowiednią opcję cenową dla siebie. Żywotność włosów słowiańskich wynosi do 2 lat, a włosów europejskich - do 7 miesięcy.
  Technika farbowania naszych włosów jest zdecydowanie bardziej delikatna, co pozwala zachować gładką strukturę i zdrowy wygląd włosów.

 • Delikatne przedłużanie włosów

  Obecnie przedłużanie włosów metodą biotaśmową zostało uznane przez mistrzów na całym świecie za najbezpieczniejszą metodę dla włosów, która pasuje nawet do cienkich i rzadkich włosów! Proces aplikacji nie wymaga użycia gorących narzędzi. Rozkład obciążenia na korzenie jest równomierny i nie szkodzi twoim włosom.