Zwiększyć Objętość Włosów i Unieść u Nasady

Jak Zwiększyć Objętość Włosów i Unieść u Nasady

Kosmetyki na objętość włosów TOP 6

"Jak unieść włosy u nasady" - to pytanie szczególnie istotne dla posiadaczek cienkich włosów. Nadanie fryzurze objętości u nasady to kluczowy element uzyskania zadbanej stylizacji i efektu gęstych włosów. Zwiększenie objętości włosów wizualnie nadaje fryzurze bardziej pełny i zadbany wygląd. Zwykłe suszenie i mycie włosów utrzymują efekt objętości jedynie przez krótki czas. Jednakże, dzięki specjalnym produktom do zwiększania objętości u nasady i zagęszczania włosów, efekt ten może utrzymać się przez cały dzień. Doskonale pomoże spray zwiększający objętość włosów. Wybierając produkty, warto zwrócić uwagę na ich lekką teksturę, eliminując uczucie lepkości i tłustości. 

1️⃣ R+Co Dallas Thickening Spray

Cena: 60 zł za 50 ml, 140-150 zł za 240 ml.

R+Co Dallas Thickening Spray

Ten spray unoszący włosy u nasady doskonale sprawdza się w nadawaniu objętości włosom, zwłaszcza tym cienkim i niefarbowanym. Jego formuła nie obciąża włosów, również nie skleja ich, co pozwala na naturalny i lekki efekt. Unikalna cecha tego sprayu to możliwość nakładania go warstwami, co umożliwia dostosowanie intensywności do własnych preferencji.

Ten spray zwiększający objętość włosów jest wszechstronny, nadaje się zarówno do delikatnych cienkich włosów, jak i do gęstszych struktur.

☝️Kluczową kwestią jest odpowiednie dostosowanie ilości sprayu do indywidualnych potrzeb, co sprawia, że jest on przyjazny dla różnych rodzajów włosów.

☝️❌Niemniej jednak, nie zaleca się stosowania tego sprayu na bardzo zniszczonych włosach, aby uniknąć dodatkowego obciążenia. Jego przyjemny zapach stanowi dodatkowy atut.

2️⃣ TIGI BED HEAD QUEEN FOR A DAY Pianka w sprayu 

Cena: 30-45 zł za 311 ml.

TIGI BED HEAD QUEEN FOR A DAY Pianka w sprayu

To piana w sprayu, która obiecuje uniesienie nawet najcięższych włosów u nasady, zapewniając jednocześnie zwiększenie objętości włosów. 

Sposób użycia: Rozprowadź piankę na nasadzie włosów, bezpośrednio na obszar przy nasadzie. Równomiernie rozprowadź produkt, a następnie wysusz włosy suszarką. Unosi włosy u nasady, nawet te bardzo ciężkie.

☝️Lepiej nakładać tylko na obszar przy nasadzie, aby uniknąć przesuszenia suchych, uszkodzonych włosów. Ważne jest dokładne wysuszenie suszarką, aby uzyskać pożądany efekt.

☝️❌Pamiętaj, że nadmierne stosowanie pianki na długość włosów może prowadzić do przesuszenia. Dlatego zaleca się ograniczenie aplikacji do obszaru przy nasadzie.

3️⃣ TIGI BED HEAD SMALL TALK Krem do nadawania objętości 

Cena: 30-40 zł za 125 ml.

TIGI BED HEAD SMALL TALK Krem do nadawania objętości

To krem, który został stworzony z myślą o nadaniu objętości włosom, zwłaszcza tym suchym, farbowanym i delikatnym, a także doskonale sprawdza się u blondynek. 

Krem nie tylko nie wysusza włosów, ale wręcz przeciwnie – działa nawilżająco, dzięki swojej konsystencji kremowej.

Sposób użycia: krem aplikuje się równomiernie na wilgotnych lub suchych włosach. Następnie można przejść do stylizacji, suszenia lub układania włosów.

☝️❌Warto zauważyć, że produkt nie zaleca się stosować przy tłustych nasadach. Dla osób o takim rodzaju włosów może być lepiej dopasowany inny produkt, aby uniknąć nadmiernego obciążenia nasady.

Jak zwiększyć objętość włosów? TIGI BED HEAD SMALL TALK to jedno z możliwych rozwiązań, które warto mieć na uwadze podczas poszukiwania produktów do stylizacji.

Jak zwiększyć objętość włosów szybko?

Dla natychmiastowego zwiększenia objętości cienkich włosów proponujemy nasze unikalne BIOTAŚMY. Elastyczne i długie taśmy z włosów, które nie tylko zapewniają niesamowitą gęstość, ale mogą być noszone nawet przez półtora miesiąca! Jeden taki zestaw posłuży ci przez cały rok. Wystarczą zaledwie 20 minut, aby twoja fryzura zyskała luksusową objętość.

 

4️⃣ Lotion EVO Shape Vixen 

Cena: 110-120 zł za 200 ml.

Lotion EVO Shape Vixen

Jednym z atutów tego produktu jest lekka konsystencja, co sprawia, że jest łatwy w aplikacji i nie pozostawia uczucia ciężkości na włosach. Dzięki temu można cieszyć się swobodą stylizacji bez obawy o obciążenie fryzury.

Ten kosmetyk do stylizacji nie obciąża włosów u nasady. Działa delikatnie, nie tworząc efektu zbitego, a jednocześnie utrzymując naturalną objętość u nasady włosów.

Jego unikalna formuła nie tylko nie wysusza włosów, ale również wpływa na ich nawilżenie, dodając im zdrowy blask. 

Zapewni doskonałe kształtowanie, dostosuje się do różnych typów włosów, a jednocześnie nie obciąży ich u nasady.

5️⃣ Oribe Maximista Thickening Spray 

Cena: 130-150 zl za 200ml

Oribe Maximista Thickening Spray

Spray unoszący włosy u nasady doskonale nadaje się do niefarbowanych, gęstych, gładkich, cienkich włosów, które nie są zbyt mocno uszkodzone..

Podobny do popularnego produktu R+Co Dallas, Oribe Maximista wyróżnia się bardziej intensywnym efektem objętości. 

☝️❌Ważne jest, aby nie nakładać produktu warstwami, aby uniknąć nadmiernego obciążenia włosów. Precyzyjna aplikacja gwarantuje optymalne rezultaty. 

☝️Dodatkowo, dokładne wysuszenie włosów po użyciu sprayu jest kluczowe dla uzyskania pożądanego efektu objętości. Przesadzenie z ilością może prowadzić do przeciążenia włosów. 

Dodatkowym atutem  jest jego luksusowy zapach, który dodaje doświadczeniu pielęgnacyjnemu dodatkowego elementu przyjemności.

6️⃣ TAFT Volume pianka do włosów do zwiększenia objętości

Cena: 12-16 zł za 200 ml

W tym przedziale cenowym TAFT Volume wyróżnia się jako najlepsza pianka. Zapewnia efekt lekkości i objętości włosom

☝️Wymaga jednak dokładnego wysuszenia. Doskonale sprawdzi się dla cienkich, miękkich włosów o niskiej gęstości, jednak może być mniej odpowiednia dla bardzo gęstych włosów.

Pamiętajcie, że stosowanie produktów do stylizacji to nie tylko kwestia nakładania ich na włosy, ale również odpowiedniego ich dozowania i precyzyjnego wysuszenia suszarką. Dlatego zanim sięgniecie po którykolwiek z tych produktów, zastanówcie się nad potrzebami Waszych włosów i dostosujcie ilość do oczekiwanego efektu.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.