Farbowanie AirTouch

AirTouch – Efekty Przed i Po, Zalety i Wady

Nazwa techniki AirTouch mówi sama za siebie: jest ona tak „powietrzna”, że z boku może się wydawać, jakby fryzjer tylko suszył włosy suszarką. W rzeczywistości jest to skomplikowane farbowanie, i nie każdy stylista się go podejmie.

Czym jest AirTouch

AirTouch  — to technika farbowania, przy której stylista meliruje pasma w szczególny sposób: najpierw przedmuchuje je strumieniem powietrza, aby oddzielić krótsze włosy i pomalować je na kolor bardziej zbliżony do naturalnego.

Kiedy około pięciu lat temu wszyscy zaczęli mówić o metodzie AirTouch, była ona super innowacyjna, ponieważ dawała efekt rozproszonego rozjaśnienia maksymalnie blisko korzenia. Dzięki tej technice w ciągu pięciu godzin brunetka może stać się bezkompromisową blondynką. Ale są pewne niuanse: technika nie jest prosta, jest pracochłonna i wymaga dodatkowego szkolenia.

Zalety i wady AirTouch

Farbowanie AirTouch  — to czasochłonna procedura, która wymaga od stylisty zarówno określonych umiejętności, jak i czasu. Jakie są jej zalety i wady?

Zalety

 • Daje możliwość farbowania włosów o dowolnej gęstości i długości.
 • Pozwala na radykalną zmianę wyglądu, przefarbowanie się z brunetki na blondynkę.
 • Zapewnia trwałość koloryzacji: można na pół roku zapomnieć o wizycie w salonie.
 • Tworzy płynne przejścia — „przeplatanie”.
 • Sprawia wrażenie naturalnego farbowania.
 • Nadaje fryzurze dodatkową objętość.
 • Uważana za bardziej delikatną dla włosów, ponieważ pasemka nie są robione na całych włosach i na całej długości.
 • Uniwersalność: można w ten sposób zrobić pasemka na każdy kolor włosów.

Wady

 • Wysoki koszt.
 • Trudność wykonania.
 • Na zabieg trzeba przeznaczyć dużo czasu — do pięciu godzin.

Rzadko, ale ta procedura tworzy efekt siwizny. Wielu specjalistów jest przekonanych, że zabieg jest niepotrzebnie wydłużony i ten sam efekt można osiągnąć prostszym sposobem.

AirTouch i BIOTAŚMY

AirTouch i BIOTAŚMY

AirTouch to metoda koloryzacji włosów, która pozwala na bardziej delikatne farbowanie, jednak po wielu latach rozjaśniania włosy stają się słabsze, a końcówki cieńsze. Najdelikatniejszym sposobem rozwiązania tego problemu jest bezpieczna metoda przedłużania włosów – biotaśmy. Jedna biotaśma znacznie zwiększa gęstość włosów. Można ją wielokrotnie używać i nie niszczy włosów. Istnieją również biotaśmy w kolorze airtouch.

AirTouch BIOTAŚMY

 

Komu pasuje AirTouch

Dzięki swojej uniwersalności, farbowanie AirTouch można stosować na każdych włosach, eksperymentując z oryginalnymi i modnymi odcieniami.

 • AirTouch na jasne włosy. Kobiety z jasnymi włosami mogą uzyskać stylowy efekt dzięki jasno rudym, miodowym i złocistym refleksom.
 • AirTouch na ciemne włosy. Brunetki mają do dyspozycji cały wachlarz odcieni kawy i czekolady.
 • AirTouch na blond włosy. Blondynki często wybierają miodowe, popielate i złociste tony.
 • AirTouch na rude włosy. Posiadaczki miedzianych loków mogą podkreślić swój naturalny ognisty kolor za pomocą dodatkowych odcieni.

AirTouch na włosach o różnej długości

Farbowanie metodą AirTouch efektownie wygląda na długich włosach, a w przypadku krótkiej fryzury pomaga uzyskać dodatkową objętość.

AirTouch na krótkich włosach

AirTouch na krótkich włosach

W przypadku farbowania krótkich włosów AirTouch pomaga sprawić, że fryzura staje się bardziej puszysta i podkreśla teksturę pasm.

AirTouch na długich włosach

AirTouch na długich włosach

Długie loki po farbowaniu Air Touch  zyskują dodatkowy blask i objętość. Ponadto, dzięki umiejętnemu rozmieszczeniu farbowanych pasm można skorygować owal twarzy.

AirTouch na ciemnych włosach

AirTouch na ciemnych włosach

Farbowanie Air Touch idealnie nadaje się dla dziewczyn z ciemnymi włosami o różnej długości, pozwala nadać im pożądany odcień, wizualnie zwiększyć objętość i sprawić, że wizyty u stylisty w celu odświeżenia fryzury będą rzadsze.

Air Touch Cena

Cena na średnie włosy: 700 - 850 zł

Cena na długie włosy: 900 -1200 zł

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.